home O nas miasto Bielsko Biała o inwestycji inwestycja opis inwestycji Lista mieszkań Galeria Lokalizacja Standard wykończenia finansowanie kontakt

Apartamenty oraz mieszkania
- rynek pierwotny

Rodzaj zabudowy JEDNORODZINNA SZEREGOWA
Zakres 2 ZESPOŁY - 14 SEGMENTÓW
- 28 MIESZKAŃ
Metraż 49 MKW - 146 MKW
Lokalizacja UL. MŁODZIEŻOWA
BIELSKO BIAŁA
Termin realizacji IV KWARTAŁ 2018

Apartamenty Pod Szyndzielnią powstają u podnóża góry Szyndzielni w niezwykle malowniczej dzielnicy Bielska-Białej przy ulicy Młodzieżowej. Nowoczesna i jednocześnie praktyczna architektura budynków idealnie wkomponuje się w otaczającą przestrzeń pełną zieleni, a doskonała lokalizacja osiedla jest ucieleśnieniem komfortu życia w centrum miasta.

Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo gór, cisza, spokój oraz piękne krajobrazy to tylko kilka jej atutów. Otwarte przestrzenie, tereny sportowo-rekreacyjne,  trasy spacerowe czy szlaki górskie stwarzają niezliczone możliwości do aktywnego spędzania czasu. Jednocześnie bliskość głównych ciągów komunikacyjnych sprawia, że dotarcie do każdego punktu na mapie Bielska-Białej nie będzie stanowić problemu.

Tym samym Apartamenty Pod Szyndzielnią staną się wymarzonym miejscem do zamieszkania dla każdego z Was.
 
CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA:


•    Nowoczesna architektura współgrająca z atrakcyjnym otoczeniem
•    Piękny widok na pobliskie pasma górskie
•    Doskonała lokalizacja
•    Funkcjonalne i nowoczesne mieszkania o powierzchniach od 49 do 146 m2
•    Mieszkania obejmujące od dwóch do sześciu pokoi
•    Mieszkania parterowe z ogródkiem
•    Zróżnicowany rozkład mieszkań
•    Wysoki standard wykończenia
•    Podziemne garaże
•    Komórki lokatorskie
•    Ogrodzony teren osiedla
•    Drzwi wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe

Jeśli chodzi o mieszkaniowy rynek pierwotny Bielsko-Biała jest miejscem, w którym – szczególnie w ostatnich latach – inwestycje bardzo prężnie się rozwijają. Z uwagi na atrakcyjne położenie tego miasta i jego niewątpliwe walory, jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Polsce. W rankingu Europolis 2016, powstałym na bazie badania poziomu jakości życia mieszkańców różnych miast, na polskiej liście Bielsko Biała zajęła trzecie miejsce!Zakup mieszkania to poważna inwestycja, która niejednokrotnie wiąże się z podjęciem decyzji na całe życie. Popyt na nowe mieszkania w Bielsku jest obecnie bardzo duży.

Zainteresowani kupnem lokalu coraz częściej wolą zdecydować się na nowe budownictwo niż na mieszkanie z rynku wtórnego, z racji większego zaufania do nowoczesnych technologii i ciekawego wzornictwa współczesnej architektury.Apartamenty nad Szyndzielnią zostały tak zaprojektowane, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Będzie to osiedle, na którym każdy poczuje się dobrze. Duży wybór mieszkań i ich zróżnicowanie pod względem wielkości, układu i położenia gwarantuje, że nawet osoby z odmiennymi potrzebami odnajdą tu swoje wymarzone lokum.

Niezmiernie atrakcyjna lokalizacja inwestycji - w bliskości zarówno ścisłego centrum miasta, jak i terenów zielonych, przyrody i gór - czyni z osiedla wyjątkowe miejsce. Nowe mieszkania Bielsko sprawdzą się nie tylko w przypadku małych i dużych rodzin, ale także singli i osób młodych, planujących zakup pierwszego mieszkania. To propozycja również dla starszych, którzy marzą o chwilach spokoju. Mieszkania parterowe posiadają słoneczne ogródki dające możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Mieszkania na pierwszym piętrze wyposażone są w balkony, a w wersji dwupoziomowej także w tarasy, co podnosi ich standard. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku niewątpliwą zaletą będzie bliskość terenów rekreacyjnych - ścieżki rowerowe, parki, stoki narciarskie.

Wszystko to znajduje się w sąsiedztwie Apartamentów nad Szyndzielnią! Nasze komfortowe, nowe mieszkania Bielsko to okazja, by zamieszkać w pięknej i spokojnej okolicy, mając w pobliżu wszelkie wygody, które podnoszą jakość życia.Jeśli marzą Państwo o nowoczesnym mieszkaniu w zacisznym, ale jednocześnie dobrze skomunikowanym miejscu, z którego w krótkim czasie uda się dotrzeć do kluczowych punktów miasta, nasze apartamenty w Bielsku-Białej będą doskonałym rozwiązaniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz listą mieszkań. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią służymy pomocą!