home O nas miasto Bielsko Biała o inwestycji inwestycja opis inwestycji Lista mieszkań Galeria Lokalizacja Standard wykończenia finansowanie kontakt

Mieszkania w Bielsku-Białej

Bielsko Biała, stolica Podbeskidzia, to ważny ośrodek kulturalny i turystyczno-wypoczynkowy południowego obszaru Polski. Z uwagi na specyficzną architekturę w centrum oraz historię poszczególnych budynków, miasto bywa nazywane „Małym Wiedniem”. Jego wyjątkowa lokalizacja czyni je jednym z najbardziej atrakcyjnych miast Śląska, zarówno pod względem inwestycyjnym, jak i turystycznym.

 

Dlaczego warto zamieszkać w tym mieście? Bielsko to bardzo malownicza i pod wieloma względami atrakcyjna miejscowość:

 

- dzięki rozbudowie infrastruktury drogowej i technicznej jest świetnie skomunikowana wewnętrznie;
- posiada wiele terenów zielonych i rekreacyjnych;
- ma doskonałą sytuację ekonomiczną;
- odznacza się niskim poziomem bezrobocia;
- bardzo prężnie rozwija się tu przemysł maszynowy, samochodowy i metalurgiczny;
- w rankingu Europolis 2016 dotyczącym poziomu jakości życia, wśród polskich miast Bielsko Biała zajęła trzecie miejsce!

 

mieszkania bielsko biała

 

 

Bielsko należy do miast wyróżniających się płynnym rozwojem gospodarczym, a także sprzyjającymi warunkami dla przedsiębiorczości i nowych inwestycji. Coraz więcej osób decyduje się też na zakup nowego mieszkania. Rynek nieruchomości w tym mieście jest bogaty, zarówno jeśli wziąć pod uwagę rynek wtórny, jak i pierwotny. Od kilku lat zaobserwować można szczególnie intensywny rozkwit tego drugiego segmentu. Nowe mieszkania, lokale usługowe i biurowe cieszą się w Bielsku Białej i w całym powiecie coraz większą popularnością. Osoby decydujące się na nowe lokum doceniają niewątpliwe zalety lokali z rynku pierwotnego. Większość inwestycji powstaje w widokowych dzielnicach Bielska, które łączą w sobie atuty przynależne dużemu miastu z zaletami mieszkania w pobliżu terenów rekreacyjnych.

 

Osiedle Apartamenty Pod Szyndzielnią - powstające w jednej z najpiękniejszych dzielnic Bielska Białej - należy do takich właśnie niezwykłych inwestycji. Nowoczesna, elegancka i zarazem praktyczna architektura, położona w świetnej lokalizacji stanowi synonim pełnego komfortu życia w mieście.