home O nas miasto Bielsko Biała o inwestycji inwestycja opis inwestycji Lista mieszkań Galeria Lokalizacja Standard wykończenia finansowanie kontakt

Nowe mieszkania na sprzedaż

Apartamenty pod Szyndzielnią - nowe mieszkania w Bielsku Białej na sprzedaż!

 

Proponujemy Państwu nowoczesne oraz w pełni funkcjonalne osiedle dla tych, którzy cenią sobie komfort życia w mieście, połączony z zaletami mieszkania w pobliżu terenów rekreacyjnych. Nasza inwestycja to ciekawa propozycja dla wszystkich osób oczekujących wysokiego standardu życia w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury. Co niezwykle istotne - oferujemy ten standard w atrakcyjnej cenie.

 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak dogodnym miejscem do życia jest Bielsko Biała Mieszkania na sprzedaż, które oferujemy, mieszczą się w kameralnych budynkach, będących przykładem nowoczesnej i eleganckiej architektury. Powstające osiedle to kompleks składający się z dwóch zespołów, ustawionych równolegle względem siebie. Każdy z nich tworzony jest przez siedem połączonych ze sobą segmentów. Łącznie oferujemy dwadzieścia osiem komfortowych mieszkań na sprzedaż w Bielsku, w każdym budynku po dwa wygodne lokale. W zależności od tego, czy mieszczą się one na parterze, czy na pierwszym piętrze, posiadają ogródek przydomowy lub balkon.

 

Mieszkania na osiedlu Apartamenty pod Szyndzielnią mają od dwóch do sześciu pokoi, o zróżnicowanej powierzchni od 49,07 m2 do 145,97 m2. Część mieszczących się na pierwszym piętrze lokali jest dwupoziomowa i prócz balkonów posiada także taras, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Z uwagi na korzystny układ względem stron świata, wszystkie są ciepłe, jasne i słoneczne. Te mieszkania w Bielsku Białej na sprzedaż zaprojektowane są w taki sposób, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Dzięki dużej różnorodności pod względem metrażu i układu, każdy zainteresowany znajdzie lokum idealne dla siebie, będące spełnieniem marzeń o własnym mieszkaniu.

 

 

mieszkania na sprzedaż bielsko

 

Apartamenty pod Szyndzielnią to osiedle usytuowane u podnóża Beskidu Śląskiego, w luksusowej i spokojnej dzielnicy Olszówka. Te mieszkania w Bielsku na sprzedaż leżą w odległości zaledwie 4 km od centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się nowe budynki mieszkalne, dużo terenów rekreacyjnych i otwartych przestrzeni. Okolica ta sprzyja podejmowaniu aktywności na świeżym powietrzu - chodzeniu na spacery, jeździe na rowerze czy rolkach. W odległości kilku minut od osiedla znajdują się sklepy, szpital, kościół, a także stoki narciarskie i kolejka linowa na Szyndzielnię. Świetne skomunikowanie zapewnia osiedlu bliskość kluczowych regionalnych szlaków, jak i dostępność środków transportu publicznego.

 

Jeśli poszukują Państwo mieszkania na sprzedaż w Bielsku Białej, warto zapoznać się z naszą ofertą i sprawdzić, jak doskonałym wyborem byłyby Apartamenty pod Szyndzielnią! To spełnienie marzeń dla wszystkich pragnących kupić mieszkanie, które będzie funkcjonalne, wygodne i słoneczne, a przy tym atrakcyjne cenowo. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

 

 

bielsko biała mieszkania na sprzedaż