home O nas miasto Bielsko Biała o inwestycji inwestycja opis inwestycji Lista mieszkań Galeria Lokalizacja Standard wykończenia finansowanie kontakt

O firmie Beskid Deweloper

Beskid Deweloper z sukcesami realizuje kompleksową obsługę projektów deweloperskich. Tworzymy nowoczesne osiedla wraz z całą infrastrukturą, mając na uwadze zasady zrównoważonego rozwoju dzielnic oraz potrzeby mieszkańców. Zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę w zagospodarowywaniu przestrzeni miejskiej odgrywają deweloperzy. Bielsko Biała to malownicze miasto, które potrzebuje ciekawych i funkcjonalnych inwestycji.

 

Misja


Misją firmy Beskid Deweloper jest budowanie apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie, a jednocześnie - w przystępnych cenach. Dbamy o to, aby projekty były wykonane z wielką starannością i wyobraźnią, a lokalizacje inwestycji zadowalały nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas budynki mieszkalne odznaczają się zarówno nowoczesnym stylem, jak i klasyczną elegancją. Wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów, a nad całym procesem wykonawczym czuwa sztab specjalistów budowlanych. Wyróżnikiem naszych inwestycji jest połączenie solidności sprawdzonych technologii budowlanych z nadzwyczajnym designem, doskonale komponującym się z okolicą otaczającą obiekty. Naszym pragnieniem jest pełna satysfakcja klientów i spełnianie ich marzeń o własnym mieszkaniu. Dużą wagę przykładamy nie tylko do zrealizowania całej inwestycji, lecz także do utrzymywania dobrych kontaktów z jej użytkownikami.

 

praca dewelopera z bielska białej

 

Za co odpowiada deweloper?

 

Zadaniem dewelopera jest realizowanie wielu zadań, które stanowią nieodłączny element procesu powstawania całej inwestycji. Do zadań tych należy m. in.:

 

- odpowiedzialność za wybór lokalizacji, w której powstanie budynek;
- stworzenie projektu oraz nadzór nad nim;
- prowadzenie nadzoru budowlanego oraz kontrola przebiegu prac budowlanych;
- tworzenie tzw. wykończenia „pod klucz”;
- sprzedaż nieruchomości.

 

mieszkania deweloperskie bielsko

 

Beskid Deweloper stawia na nowoczesne i śmiałe inwestycje deweloperskie Bielsko-Biała, ze względu na swoje położenie, dobrą komunikację, świeże powietrze oraz szereg atrakcji kulturalno-rozrywkowych, stanowi wprost wymarzoną miejscowość do zamieszkania. Dzięki przygotowanym realizacjom udaje nam się kreować przestrzeń tego miasta w taki sposób, aby spełniać nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne potrzeby naszych klientów. Tworząc projekt Apartamenty pod Szyndzielnią, szczególny nacisk położyliśmy na wyjątkową lokalizację, w której miały znaleźć się mieszkania deweloperskie Bielsko to piękne miasto, a podnóże góry Szyndzielni należy do jego najbardziej malowniczych rejonów.

 

Ważny jest dla nas komfort życia przyszłych mieszkańców naszych inwestycji, dlatego wybieramy takie punkty na mapie, do których nie dociera zgiełk miasta, a jednocześnie są one na tyle dobrze skomunikowane, że pozwalają na korzystanie z wygód gwarantowanych przez życie w dużym mieście. Zależy nam na tym, aby mieszkańcy mieli w pobliżu wszystko, czego potrzebują na co dzień: sklepy, placówki edukacyjne i zdrowotne, urzędy, dobrą komunikację, a także tereny rekreacyjne i bliskość przyrody.

 

Jeśli zdecydują się Państwo zaufać firmie Beskid Deweloper Bielsko zaprasza!